Репортаж с Тростяна

ALENA

Много снега. Мягкое великолепное катание на всех склонах. Очень красивый лес. Сказочное внетрассовое катание.

Запись опубликована в рубрике Репортаж с Тростяна. Создать закладку на permalink. Оставить комментарий или trackback: Trackback URL.

5 комментариев

 1. taras32
  Опубликован 05.02.2018 в 10:34 | Прямая ссылка

  Друзі привіт!
  Всі знають що я "борець" за покращення сервісу на Тростяні і моя критика на адрес до керівництва Динамо давала результат, але прийшов час коли потрібно домовлятися, що й було зроблено на початку сезону. У нас відбулася розмова з начальником всіх витягів Володимиром Микитичем (хто не бачив відео силка в кінці тексту).
  Зараз ведеться розмова про встановлення додаткових веб камер на Тростяні, але цього сезони ви їх на-жаль не побачите.
  Що стосується ваших запитань про стан траси, коли будуть ратрачити і тд.
  Від сьогоднішнього дня і до кінця сезону я буду не штатним інформатором про стан траси, ми домовилися, що кожного дня мені пан В. Микитч буде говорити про стан трас й у тому числі які підйомники будуть працювати, рівень снігового покрову, коли і де буде відратрачено і тд.
  Також я буду надавати свою об'єктивну інформацію у той час коли буду безпосередньо на самому схилі, буду намагатися частіше їздити на Тростян.
  Також й надалі буде відео і фото в онлайн режимі з різноманітних ділянок трас.
  Якщо у вас будуть виникати запитання, я постараюся на них відповісти, попрошу до нашої ініціативи поставитися з розумінням.
  Інформація буде надаватися кожного дня на двох сайтах — http://slavski.info і http://snig.info

  розмова з п. В. Микитичем https://www.youtube.com/watch?v=botYdnm_0RA&t=304s

 2. taras32
  Опубликован 05.02.2018 в 10:47 | Прямая ссылка

  Тепер про сніговий покров на Тростяні. Снігу випало багато тому запитання чи є сніг буде не доречне. До кінці робочого тижня працюють всі витяги крім нижнього заходу, на суботу і неділю включать нижній захід. Горби якщо є, то не великі.

 3. Father
  Опубликован 06.02.2018 в 22:47 | Прямая ссылка

  А є сенс ставити, якщо скоро реконструкція буде ? Зміна власника і т.п.

  • taras32
   Опубликован 07.02.2018 в 12:16 | Прямая ссылка

   По перше Тростян нікому не потрібний, він знаходиться по правій стороні від колії, а новий курорт буде будуватися ліворуч від колії. Ніхто Тростян рухати не буде.
   Тепер що стосується так званого нового курорту. Багато місцевих не вірять у грандіозний план, одні кажуть що дерева повирубують і на цьому все закінчиться. Інші наївні жителі вірять що хтось прийде і вони стануть мільйонерами.
   Моя думка — це ще один політичний хід Пороха, обдурити народ і вирубати дерева, тому що я облазив всі Карпати і якщо потрібно будувати новий курорт, так це точно не у Львівській чи Закарпатській області. Найкращі температурні показники це у Івано-Франківській обл. якщо Драгобрат працює до травня то у Львівській обл. вніг зійде до квітня, точно так само з першими морозами. По-друге, є дуже багато таких як я, які не будуть катати по штучному снігу.

 4. taras32
  Опубликован 07.02.2018 в 12:18 | Прямая ссылка

  Що стосується основних трас і витягів.
  Все працює (крім нижнього заходу), снігу багато. Горби на Тростяні ратрачаться через день, у суботу і у неділю буде працювати нижній захід.

Оставить комментарий

Вы должны войти чтобы оставить комментарий.